RD Všestary

Začátek realizace 18.10. 2016.

Dokončení hrubé stavby 23.12.2016.

Hrubá stavba předána stavebníkovi, který si bude zbytek dodělávat ve vlastní režii.

Popis:
Dům v energetickém standardu pasivního domu. Sendvičová dřevostavba se skeletovou nosnou konstrukcí. Větrání a vytápění je zajištěno systémy společnosti ATREA, včetně zpětného získávání tepla (rekuperace) v zimním období. Špičková hodnota vzduchotěsnosti obálky n50=0,28-1 , měřená zařízením blower door, zajišťuje minimální náklady na vytápění.

Reference zákazníka:

"Po mnoha letech čekání na vhodný okamžik a okolnosti byla správnou volbou firma Teus pana Kerharta. Jednak co se týče cenové nabídky a pak rychlosti realizace. Panovala velmi dobrá spolupráce naší trojice doplněné o stavební dozor pana Marxe. Objednaná dodávka probíhala svižně, řemeslně poctivě a kvalitně. V případě zvláštních detailů nebo netypizovaných řešení bylo společně nalezeno funkční řešení a opět velmi rychle zapravené do stavby. Kvalita provedení byla prokázána hodnotou vzduchotěsnosti obálky n50=0,30-1.

Kdykoli po předání díla jsem potřeboval nějakou radu či dodávku dalších stavebních výkonů mi pan Kerhart vyšel vždycky vstříc, dokázal si všechny činnosti přeplánovat tak, abychom vícepráci mohli realizovat v mém termínu. Závěrem...solidní poměr výkon/cena, veliká flexibilita, operativnost, schopnost vyhovět a dobře odvedená práce jsou vlastnosti, které nemá každý."

Pavel Malý

Zpět