RD Maršovice u Jablonce nad Nisou

Začátek realizace 20.9. 2017. Základová deska hotova 9.10.2017. Hrubá stavba dokončena 30.1.2018.

Stavba dokončena a předána v prosinci 2018, terénní úpravy si bude zákazník realizovat sám.

Popis:
Dům v energetickém standardu pasivního domu. Sendvičová dřevostavba se skeletovou nosnou konstrukcí. Větrání a vytápění je zajištěno systémy společnosti ATREA, včetně zpětného získávání tepla (rekuperace) v zimním období. Špičková hodnota vzduchotěsnosti obálky n50 = 0,30 -1 , měřená zařízením blower door, zajišťuje minimální náklady na vytápění. V současné době probíhá realizace interiérů.

Reference zákazníka:

"Když jsme poptávali firmu pro stavbu domu, vůbec jsme neměli tušení, co taková stavba obnáší a podle jakých kritérií firmu vybírat. Z doporučených firem jsme zvolili TEUS STAVBY a dobře jsme udělali, neboť ve finále jsme byli nadmíru spokojeni. Realizace hrubé stavby proběhla rychle a kvalitně a ačkoli jsme si původně chtěli dodělat interiér sami, po spokojenosti s odvedenou prací jsme rádi svěřili dokončení týmu řemeslníků pana Kerharta. Dům je postaven v pasivním standardu a při stavbě bylo pečlivě dbáno na utěsnění všech skulinek. To potvrzuje i úspěšné získání dotace NZÚ.

Na firmě TEUS STAVBY musíme především ocenit samostatnost, dobrou koordinaci profesí a také vstřícnost a trpělivost, se kterou pan Kerhart naslouchal našim všetečným dotazům a dokázal následně vše vysvětlit a vyřešit. Děkujeme a určitě firmu doporučujeme všem stavebníkům!"

Marečkovi, RD Maršovice

Zpět